Taşova Beton Delme Kesme

ülkesine faydalı olabilecek, teknolojiyi en iyi şekilde hizmetine dahil ettiği bir firma haline gelmiştir. ’da var olan inşaat sektörüne sahip çıkmış ve şehrin daha kaliteli

Amasya ve Taşova ilçesinde Günümüzde yaşadığımız evlerin artık deforme olduğuna şahit oluyoruz. Amasya ilimizin geçmişinde yaşadığı depremler, mevsim şartları ve geleneksel teknolojinin eksikleri dolayısıyla yaşadığımız binaların değişime uğraması veya yeniden yapılma durumu söz konusudur. Amasya'da İnşaat sektörünün geçmişten günümüze kadar geldiği duruma bakacak olursak, büyük gelişmeler kaydetmiş ve birçok eksikliğinin farkına varıp sürekli kendine yeni kavramlar yeni yöntemler ve uygulamalar katmıştır. Taşova Karot olarak, Taşova ilce Amasya ilindeki bu eksiklikleri gözden geçirip, Amasya ve Taşova civarının inşaat sektörü adına yürüttüğü çalışmalar sonucunda, gerekli fizibilite çalışmalarını tamamlamış olup Zirve Amasya şubesini hizmete sokmuştur. 95 yılından beri Türkiye’nin dört bir yanına dağılmış olmanın verdiği gururla çalışmalarını kalite, iş sağlığı ve güven esasıyla yürüten firmamız Taşova beton kesme firmaları içinde, karot delme beton kesme işlemlerini yürüten bir Taşova firması olarak sektördeki yerini almıştır.

 

Amasya şehrinin güzelliğini kaybetmemesi üzerine gereken her ne ise onu görev edinip, çevreye en az zararı vererek , gürültü düzeyini minimum oranda olacak şekle sokarak hizmetinde sınır tanımayan KarotTaşova, karot beton delme kesme, filiz ekimi, kimyasal ankraj, kontrollü bina yıkımı uygulamalarını yapmaktadır.

Bu açıdan beton çatlatma uygulamaları da yapan Karot kesme Taşova, günümüzde sıkça uygulanan beton delme uygulamasını endüstrinin her alanında kullanmakla beraber elindeki son teknoloji makinelerle beton delme ve kesme sektörünü de arkasına alarak, beton kütlelerin kontrollü bir biçimde kesilmesi çatlatılması yöntemi ile birçok avantaj elde etmiştir.

Atılması düşünülen beton veya betonarme Karot delme işinden sonra ortaya çıkan boşluğun, içerisine hidrolik tahrik etme gücü yaratan baskıların sayesinde beton kütlelerini birbirinden ayırmaya yarayan beton çatlatma yöntemi Taşova firmamız aracılığıyla daha sessiz, daha güvenilir ve daha az toz çıkaran makinelerle yapılmaktadır.

Müşteri odaklı çalışan, lider yönetici kadrosuyla, kalite ve güven kavramları içerisinde aldığı işin sorumluluğunu bilen ve teslim etmesi gereken zamandan önce teslimatı sağlayan Karot Taşova, sizlerden gelecek telefonları cevapsız bırakmamak için 24 saat hizmet verdiği canlı destek hattı ile sizlerin her zaman yanında. Amasya ve Merkez, Göynüçek, Gümüşhacıköyü, Merzifon, Suluova, Taşova, Hamamözü Hemen arayın gerekli bilgileri destek hattımız aracılığıyla edinin!

Hizmet Verdiğimiz Diğer Amasya İlçeleri

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller