Eskipazar Beton Delme Kesme

En güzel ilçelerinden Eskipazar'de, hizmet vermek için açtığımız Karabük Karot şubemiz, 1995 yılından buyana Eskipazar bölgesinin aranan firmaları arasındadır.

Karabük ve Eskipazar ilçesinde Günümüzde yaşadığımız evlerin artık deforme olduğuna şahit oluyoruz. Karabük ilimizin geçmişinde yaşadığı depremler, mevsim şartları ve geleneksel teknolojinin eksikleri dolayısıyla yaşadığımız binaların değişime uğraması veya yeniden yapılma durumu söz konusudur. Karabük'da İnşaat sektörünün geçmişten günümüze kadar geldiği duruma bakacak olursak, büyük gelişmeler kaydetmiş ve birçok eksikliğinin farkına varıp sürekli kendine yeni kavramlar yeni yöntemler ve uygulamalar katmıştır. Eskipazar Karot olarak, Eskipazar ilce Karabük ilindeki bu eksiklikleri gözden geçirip, Karabük ve Eskipazar civarının inşaat sektörü adına yürüttüğü çalışmalar sonucunda, gerekli fizibilite çalışmalarını tamamlamış olup Zirve Karabük şubesini hizmete sokmuştur. 95 yılından beri Türkiye’nin dört bir yanına dağılmış olmanın verdiği gururla çalışmalarını kalite, iş sağlığı ve güven esasıyla yürüten firmamız Eskipazar beton kesme firmaları içinde, karot delme beton kesme işlemlerini yürüten bir Eskipazar firması olarak sektördeki yerini almıştır.

 

Karabük şehrinin güzelliğini kaybetmemesi üzerine gereken her ne ise onu görev edinip, çevreye en az zararı vererek , gürültü düzeyini minimum oranda olacak şekle sokarak hizmetinde sınır tanımayan KarotEskipazar, karot beton delme kesme, filiz ekimi, kimyasal ankraj, kontrollü bina yıkımı uygulamalarını yapmaktadır.

Bu açıdan beton çatlatma uygulamaları da yapan Karot kesme Eskipazar, günümüzde sıkça uygulanan beton delme uygulamasını endüstrinin her alanında kullanmakla beraber elindeki son teknoloji makinelerle beton delme ve kesme sektörünü de arkasına alarak, beton kütlelerin kontrollü bir biçimde kesilmesi çatlatılması yöntemi ile birçok avantaj elde etmiştir.

Atılması düşünülen beton veya betonarme Karot delme işinden sonra ortaya çıkan boşluğun, içerisine hidrolik tahrik etme gücü yaratan baskıların sayesinde beton kütlelerini birbirinden ayırmaya yarayan beton çatlatma yöntemi Eskipazar firmamız aracılığıyla daha sessiz, daha güvenilir ve daha az toz çıkaran makinelerle yapılmaktadır.

Müşteri odaklı çalışan, lider yönetici kadrosuyla, kalite ve güven kavramları içerisinde aldığı işin sorumluluğunu bilen ve teslim etmesi gereken zamandan önce teslimatı sağlayan Karot Eskipazar, sizlerden gelecek telefonları cevapsız bırakmamak için 24 saat hizmet verdiği canlı destek hattı ile sizlerin her zaman yanında. Karabük ve Eflani, Eskipazar, Merkez, Ovacık, Safranbolu, Yenice Hemen arayın gerekli bilgileri destek hattımız aracılığıyla edinin!

Hizmet Verdiğimiz Diğer Karabük İlçeleri

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller