Ağaçören Karotçu

Ağaçören Karot Beton Delme firmamız Aksaray ve Ağaçören ilçesinde profesyonel olarak karot beton delme, beton kesme ve ankraj hizmetleri vermektedir.

Aksaray ilimizin ve Ağaçören ilçesinin karot delme, kesme, yıkma, filiz ekme, kimyasal ankraj, vakumlu el karotu, bina yıkımı gibi işlemlerininde Ağaçören karot firmaları arasında önde gelen isimlerinden biri olup beton çatlatma, karbon plaka elyaf işlemlerinde de nitelikli eleman kadrosuyla sizlere hizmet vermekten kaçınmayan Karot Ağaçören 1995 yılından beri sizlerin motive edici referanslarıyla başarılı bir firma haline gelmiştir. 

Lider ruhlu, sürekli yeniyi arayan, teknolojiyi hizmetleri içerisinde merkeze yerleştirmiş olan ve faaliyet gösterdiği bölgeyi iyi tanıyan Ağaçören Karot, Aksaray şehrinde açtığı şubeyle de sizin için şüphesiz en doğru tercih olacaktır. Aldığı her projede sorumluluğun tamamını üzerine almaktan çekinmeyen, aldığını işi yapmak için yapan değil, değerle yapan Aksaray firmamız günün 24 saati sizlere hizmet verebilmekten gurur duymaktadır.

Müşterilerinin isteklerine kulak veren, onlar için en iyi çözümü üreten ve iş güvenliği yasalarını dikkate alarak bünyesinde yetiştirmekte olduğu uzman kadrosuyla derz, pencere, kapı, kolon, duvar kesimleri ve beton çatlama gibi uygulamalarınızı güvenle teslim edebileceğiniz Karot Ağaçören hizmetinizde.

‘Yıkıcıyız fakat çevreyi tozutmayız’ anlayışını benimseyen Karot Ağaçören kullandığı son teknoloji ürünü makineleriyle çevreye en az zararı vermeyi hedeflemiştir. Bunu aldığı referanslarla başardığını anlayan firmamız iş yaparken çevreye huzursuzluk vermemeyi misyon edinmiştir.

Seçtiği tüm makinelerin kontrollerini dönemsel olarak yaptıran, sistematik ve her türlü detaya karşı özenle düzenleme yapan Ağaçören firmamızı tercih etmemeniz için hiçbir neden yok!

Ağaçören’nın ihtiyaçlarını ve buna bağlı olarak gereken çözümleri belirleyen Karot Ağaçören, yaptığı işe adını altın harflerle yazdırmıştır. Derz, karot kesme, delme ve filiz ekme gibi işlemlerin yanı sıra beton çatlama hizmeti de sağlayan karot firmamızda dilerseniz ücretsiz keşif de yaptırabilirsiniz.

 Hidrolik güç kullanılarak elde edilen bu işlem sonucunda beton kütlelerinin deilnmesi, çatlatılması daha kontrollü hale getirilmiş ve bu sayede inşaat sektörü adına birçok avantaj elde edilmiştir. Karot delme işlemi sonucunda elde edilen derinliğin içerisinde hidrolik itme gücü kullanılarak beton kütlelerini birbirinden ayırmaya yarayan beton çatlatma yöntemi Ağaçören firmamızın Merkez, Ortaköy, Ağaçören, Güzelyurt, Sarıyahşi, Eskil, Gülağaç dahil size sunduğu hizmetler arasında yer almaktadır. Uygun fiyatlarımızı görmek ve sizler için en iyi çözümü üretebilmemiz için, hemen bizi arayın!

Hizmet Verdiğimiz Diğer Aksaray İlçeleri

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller